Hunter |

Ze względu na obecną sytuację i obowiązywanie „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce”, wszystkie koncerty organizowane w Klubie Ucho będą odbywały się przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Uczestników koncertu prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego zamieszczonymi pod opisem wydarzenia. Dziękujemy!
____

Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu z elementami klasycznymi. Hunter istnieje nieprzerwanie od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej, jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu, co go najbardziej dotykało w społeczeństwie – przeciwko wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym „-izmom”. Wyznaczonego nurtu trzyma się po dziś dzień.

W ciągu ponad 30 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 8 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych), a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy Złotych Płyt.

Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów.

Zespół dziś tworzą:
Drak – gitara/wokal
Pit – gitara
Saimon – bas
Jelonek – skrzypce
Daray – perkusja
Letki – instrumenty perkusyjne

 

Hunter – Facebook
Hunter – strona zespołu

 

 

Start koncertu: 20:00
Wstęp od 19:00

 

Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) / 80 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: Interticket

Pula biletów ograniczona.
Ze względów bezpieczeństwa polecamy zakup biletów drogą elektroniczną.