[ODWOŁANY] Wifi Klan |

Z przykrością informujemy, że z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej, a co za tym idzie ze względu na zaostrzenia obostrzeń sanitarnych, jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie. Każda osoba, która zakupiła bilet otrzyma drogą mailową informację od Going w sprawie procedury zwrotu biletów. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Mamy nadzieję, że uda nam się wrócić do tematu koncertu, jak tylko sytuacja epidemiologiczna ulegnie polepszeniu. Prosimy o dokonywanie zwrotów za pomocą formularza: https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy.

Random Bookings

//////

Zespół, dzięki mrocznemu klimatowi swojej muzyki oraz kolaboracjom z legendarną grupą HEWRA czy z LTE Boys Global, zyskuje sporą rzeszę fanów, ale również jest bardzo częstym tematem dyskusji w rapowym community. Podczas koncertu zaprezentują swoje największe hity, jak i najnowszy materiał. Nie możesz tego przegapić! Ten koncert będzie jedynym koncertem w Trójmieście przez długi czas.

Koniecznie wypełnijcie oświadczenie o stanie zdrowia przed przyjściem na koncert. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego jest to obowiązek każdego uczestnika koncertu.

Muzyka:
Yung Adisz – Witam W Podziemiach
Yung Adisz – Bogaty Sk*rwiel
Gottastral – Bon Voyage
Tosiek – Skuty

Osoby, poniżej 18 roku życia muszą posiadać uzupełnioną zgodę od rodzica: pobierz

Bilety: od 45 zł - dostępne: goingapp.pl
Ilość biletów mocno ograniczona.

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2 wszystkie koncerty organizowane w Klubie Ucho będą odbywały się przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Uczestników koncertu prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego obowiązującymi w Klubie Ucho.