Ad Rem, Blue Jay Way, Option Hoax, I.N.D. |

Ad Rem

Zespół powstał we wrześniu 2009 roku w Gdyni. Grupa 5 młodych muzyków, łącząc swoje zróżnicowane muzyczne zainteresowania, tworzy przy użyciu ciężkich, melodyjnych riffów muzykę z gatunku Rock/Hard Rock. Utwory Ad Rem są efektem połączenia niesamowitej energii, drzemiącej w zespole z chęcią wyrażenia uczuć, z którymi boryka się każdy człowiek. Tad, Ficu, Bart, Mateo oraz Kamillo, wykorzystując swoje doświadczenia z muzyki bluesowej, metalu oraz rocka, tworzy muzykę stanowiącą pewną odskocznię od przyjętych standardów gatunku.

 

Option Hoax

Alternatywny Rock/Metal z elementami progresywy, a także post rocka. Idea założenia zespołu zrodziła się w grudniu 2009, po rozpadzie Comanches Scream. Wtedy to Łukasz Remisiewicz (wokal, gitara) i Krzysiek Drzewiecki (gitara) postanowili założyć nowy projekt, który miał być połączeniem chwytliwego, melodyjnego rocka z brzmieniami alternatywy, metalu, a niekiedy także post-rocka. Przez kilka miesięcy tworzyli materiał, szukając jednocześnie muzyków, którzy uzupełniliby skład. W lipcu 2010 do rodziny Option Hoax doszedł Szymon Browarczyk. Cała trójka Remisiewicz, Drzewiecki oraz Browarczyk gra do dziś bez zmian. Te zachodzą jedynie na stanowisku perkusisty. Ostatnim drummerem jest Rafał Kozera (także Killer Clowns). Zespół dynamicznie się rozwija, wciąż pisząc nowy materiał i grając koncerty. Latem własnym sumptem wyda pierwsze oficjalne wydawnictwo pt: „Darkness Ep”.

 

Blue Jay Way

Zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy Tomasza Bessera (wokal) i Marcina Korpasa (gitara). Już po miesiącu gry zadebiutował w gdyńskim klubie „Ucho” na przeglądzie zespołów licealnych Projektor 2010, gdzie zebrał pozytywne recenzje. Jego muzyka opiera się na klasycznym rocku lat 70′, ale muzycy nie boją się eksperymentować z nieco cięższym brzmieniem. Poza Tomkiem i Marcinem szeregi zespołu zasilają: Darek Hermann (gitara), Filip Arasimowicz (bas) i Tomek Petecki (perkusja). Każdy z nich wnosi do zespołu coś od siebie, co tworzy koncertową mieszankę wybuchową! Do osiągnięc Blue Jay Way zaliczyć można występy przed takimi zespołami jak Mech czy Golden Life. Blue Jay Way wystąpiło również na festiwalu Yach Film (street video art). Jego największym jak dotychczas sukcesem jest wygranie pomorskich eliminacji R&R Music Festival oraz 4 miejsce w przeglądzie zespołów Gitariada 2011. Muzycy stawiają przede wszystkim na koncertową energię i show sceniczny. Łączy ich pasja do muzyki i pięknych dziewczyn!

 

I.N.D.

W obecnym składzie zaczęło się w kwietniu 2007, trwa do dziś i wygląda na to, że będzie trwać dłużej! Czwórka ludzi z różnych
muzycznych klimatów połączyła swoje siły w energicznym, czasami skłaniającym do przemyśleń, pełnym radości i mocy projekcie zwanym I.N.D.

 

BILETY: 7 ZŁ

Dostępne bezpośrednio przed koncertem.