ThrashDeathFest: H.E.X.E, Carnage, Hurricane, Fallen Spirit, Savant. |

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 18, natomiast planowany początek festiwalu to godzina 19.

H.E.X.E.

Zespół H.E.X.E. to trójmiejska formacja rockowa. Gra muzykę z pogranicza rocka klasycznego, metalu i rocka progresywnego. Niektórzy z członków grupy to byli muzycy takich trójmiejskich kapel jak: Sinus, Sonhellion, FX i Omen. Inspiracje: Deep Purple, Led Zeppelin, Queen, Dream Theater, Children of Bodom, Opeth, Metallica, Tool, Type 0 Negative, Rush, Symphony X, Ark i wiele innych.
http://www.myspace.com/hexexperiment

Hurricane
http://www.myspace.com/hurricanepolska

Carnage

Latem 2008 roku armia dzikich dżdżownic postanowiła podbić ziemię. Ich pierwszy krok wymierzony został w małą nadmorska wioskę rybacka zwana… Gdynia! Na wołanie zrozpaczonych mieszkańców Pogórza, Dąbrówki i Karwin odpowiedziało trzech jeźdźców Apokolapsy. Zwali się: Śmierć, Głód i.. Borek, bo Zaraz zgubił podkowę i musiał zostać w domu. Plan dżdżownic był prosty, zamknąć „Anty Najeźdźczą Akademię Wychowania Alkoholowego” w skrócie: A.N.A.W.A. i rozcieńczyć piwo z woda do granic możliwości… lub niemożliwości. Zaopatrzeni jedynie w instrumenty muzyczne i mocne głowy odparli atak krwiożerczych bezkręgowców. Użyli swych gitar i jednego zestawu perkusji jako stolików do rozlewania wódki i pokonali stonogi w sanki. Dzielni bohaterowie po wygranej bitwie postanowili założyć tajna organizację, chroniąca ziemię – zatytułowaną od pogromu oślizgłej krwi Carnage i jako przykrywę postanowili założyć zespół pieśni i tańca Marśjańsiego (jeśli nie wiecie, gdzie leży planeta Marśjańka, zapraszamy na Wikipedie). Zespół trwa po dziś dzień i szerzy swa pełną patosu i nierówną walkę z abstynenckim złem kosmosu…, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zabraknie piwa. Jeśli zamierzasz słuchać ich muzyki przed włożeniem płyty do napędu zapoznaj się z treścią ulotki lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Fallen Spirit

Zespół powstał w grudniu 2007 roku z inicjatywy Pitera – Piotra Kuskowskiego (perkusja) i Ursusa – Piotra Oparki (gitara prowadząca). Chłopaki zainspirowani muzyką metalową zapragnęli sami tworzyć i grać „metala”. Po niedługim czasie do kapeli dołączył Specu (Dawid Stecka), który nie zagościł długo w zespole znanym wtedy pod jakże oryginalną nazwą ADHD. W okresie świątecznym na próby parę razy wpadł Amber (Sylwester Rybczyk znany z zespołu Mess Age). Gdy okazało się, że świetnie się rozumie z resztą, ADHD zyskało nowego gitarzystę. Przed wakacjami ADHD zagrało z nim jeden koncert, a na wakacje zespół niestety znów został bez drugiej gitary, gdyż Amber odszedł z powodów osobistych. We wrześniu 2009 do zespołu dołączył Leszek Andrzejczyk (gitara rytmiczna), a wkrótce potem muzycy zmienili nazwę na Fallen Spirit, ponieważ niezbyt oryginalne ADHD juz dawno przestało im się podobać. W wakacje 2010, po długim poszukiwaniu chłopakom udało się znaleźć wokalistę, który odpowiadałby ich oczekiwaniom, i tak do zespołu dołączył Shargaroth (Dominik Szumny). W marcu po latach poszukiwań skład zespołu został wzbogacony o basistę – Emesa (Piotr Emeschajmer).

Obecnie zespół gra Melodeath, ciężko pracuje nad materiałem oraz koncertuje…
http://www.myspace.com/fallenspiritband