FLAPJACK, Acrid Snack |

Podczas zeszłorocznej edycji trasy Panowie udowodnili w całej rozpiętości tekst piosenki „Come on and get some! Our party never ends”. Ci, którzy byli, mogą zaświadczyć, że Guzik nie rzuca słów na wiatr i niekończąca się impreza trwa dalej. Co więcej, w wybranych miastach zostanie ona zasilona przez zespół Anti Tank Nun, który można określić słowami – Titus & kilkunastoletni geniusz gitary. Efekt synergii gwarantowany, wszak 1+1=3!

Flapjack powstał w 1993 roku i obok wokalisty Guzika oraz gitarzysty Jahnza bazował na połowie składu zaprzyjaźnionego Acid Drinkers. W lipcu 2012 roku wydał czwartą w dorobku, a pierwszą po 15-letniej przerwie, płytę – „Keep Your Heads Down”, która została świetnie przyjęta przez wiernych fanów i media. Jak opisać zespół w paru słowach? 100% czystej energii! Charakterystyczny rapowany wokal Guzika w połączeniu z ostrym graniem tworzy mieszankę, której kapela nie powstydzi się nawet na rynku międzynarodowym. Skład zespołu przez wiele lat ulegał zmianom. Obecnie Flapjack to Guzik (Homosapiens), Ślimak (Acid Drinkers), Jahnz, Jankiel (Acid Drinkers) i Mihau (ex NoNe).

fot. Marek Koprowski

Więcej o zespole: www.flapjack.pl

ACRID SNACK (support)

Za sprawką szefa wszystkich szefów – Budrysia i insekta wszystkich insektów – Robaka zaczęło się w październiku 2011. Po odejściu gitarzysty Adama Malinowskiego (Status Zero), skład zespołu uformował się w marcu 2012 roku. Acrid Snack zagrało tak kilka koncertów do końca roku 2012, wszystko parło jak dobrze nasmarowana maszyna, aż Robak z powodów osobistych postanowił opuścić zespół. Nastąpiły szybkie poszukiwania nowego garowego – do kapeli dołączył Dave. Skład AS jest stały od połowy stycznia 2013. A te japy to nikt inny jak: Tytus, Budryś, Szczuru, Dave oraz Don Pepe. Jest też wierny Lolo – najlepszy tech crew nad Wisłą. Plan jest prosty – wycisnąć z Was czystą energię i dać coś, czego brakuje w tym nudnym jak glista mieście. Just taste our snack!

Facebook: https://www.facebook.com/acridsnack/

BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 10:00-21:00, nd. – 10:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci 33 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie. Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.