NAPALM DEATH, Armed for Apocalypse, Ogotay |

NAPALM DEATH

Angielska grupa muzyczna powstała w 1981 roku w Meriden w pobliżu Coventry. W początkowym okresie działalności zespół wykonywał hardcore punk. W latach późniejszych zawrócił się w stronę takich gatunków jak grindcore i death metal. W swej twórczości zespół poruszył takie zagadnienia jak nienawiść, agresja, polityka czy religia. Z kolei wokalista Mark „Barney” Greenway oraz pozostali członkowie Napalm Death wielokrotnie wyrazili sprzeciw na temat zjawiska rasizmu i wojen. Do 2009 roku zespół wydał czternaście albumów studyjnych oraz szereg kompilacji, albumów koncertowych i minialbumów. Według danych z 2003 roku wydawnictwa zespołu w samych Stanach Zjednoczonych sprzedały się w nakładzie 367 654 egzemplarzy. Byli i obecni członkowie grupy utworzyli lub współtworzyli liczne zespoły i projekty poboczne, m.in. takie jak Carcass, Godflesh, Cathedral, Defecation, Jesu, Painkiller, Brujeria czy Lock Up.

+ supporty:

ARMED FOR APOCALYPSE (USA)

Kwartet z małego miasta Chico w Północnej Kaliforni (U.S.A.). Występuje w składzie: Kirk Williams – wokal, gitara, Cayle Hunter – gitara, Nick Harris – perkusja, Corey Vaspa – bas. Ich muzykę można określić jako sludge metal. Muzycy wśród swoich inspiracji wymieniają takie kapele jak: Helmet, Crowbar, Pantera, Down Hatebreed czy Unearth. Zespół ma na swoim koncie dwa albumy – „Defeat” z 2009 roku oraz wydany w 2013 roku przez wytwórnię Irocland Recording „The Road Will End”.

Facebook: https://www.facebook.com/armedforapocalypse

OGOTAY

Energetyczny i żywiołowy zespół death metalowy składający się z muzyków Yattering, Mess Age, Pandemonium i Fulcrum. Założony w 2011. Wydał i promuje swój pierwszy album – „Eve of the last day „. Obecnie nagrany singiel – „Bastards and orphans” jest zapowiedzią prac nad nową, drugą płytą.

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD KLUBU NA CAŁEJ POLSKIEJ TRASIE ZESPOŁU NAPALM DEATH W RAMACH SUPPORTU ZAMIAST GRUPY HAMMERCULT (IZRAEL) WYSTĄPI FORMACJA ARMED FOR APOCALYPSE (USA). ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

BILETY: 70 zł (przedsprzedaż) / 80 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 10:00-21:00, nd. – 10:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci 73 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie. Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.