GDYNIA BREAKS 2014 |

1 lutego Gdynia zatańczy dzięki Wymiennikowni!

Wszystko za sprawą Gdynia Breaks 2014 – wydarzenia związanego z subkulturą hip-hop, a konkretnie jednym z jej elementów – tańcem breakdance. Podczas wydarzenia tancerze – bboye zmierzą się ze sobą na parkiecie w dwuosobowych ekipach i solo w innowacyjnym konkursie „Seven 2 Smoke – Subject”.

Wydarzenie organizowane jest w ramach młodzieżowego projektu „Wymiennikownia – innowacyjna przestrzeń współpracy na rzecz młodzieży”, którego główną ideą, jak sama nazwa wskazuje, jest wymiana pasji, nietuzinkowej wiedzy i doświadczeń. 1 lutego w Klubie Muzycznym „Ucho” w Gdyni młodzi ludzie z Gdyni, z całej Polski oraz zza granicy będą mieli okazję wymieniać swoje doświadczenie, a także dzielić się swoją pasją do tańca.

Będzie energicznie, głośno, dynamicznie i z pasją. Tancerzy wesprą doświadczony DJ, a przede wszystkim – Elek3city Band, który zagra na żywo muzykę w stylu funk, break i soul. O godzinie 21.30 Elek3city zagra koncert dla wszystkich miłośników takich brzmień.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie zarejestruj się mailowo: gdyniabreaks2014@gmail.com.

 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny – całe wydarzenie i projekt „Wymiennikownia” współfinansowane są przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej oraz Gminę Miasta Gdynia.

Zaczynamy 1 lutego (sobota) o godzinie 14 w Klubie Muzycznym Ucho (Gdynia, ul. Św. Piotra 2)!

Zgodnie z hasłem Gdynia Breaks 2014: Break through & Fly!

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1444598072428634/

 

WSTĘP WOLNY

Komentarze są zamknięte.