KIM NOWAK, JORDAN REYNE |

Trójka z Kim Nowak!

Mimo że od początku kariery są raczej kojarzeni z hip hopem, bracia Waglewscy w wielu wywiadach przyznawali się do swoich wczesnych fascynacji muzyką punkową i heavy metalową. W projekcie KIM NOWAK Waglewscy, we współpracy z Michałem Sobolewskim, dali upust swoim fascynacjom, czym zaskoczyli niejednego fana wcześniejszych dokonań FISZA i EMADE. Pierwszy album zespołu został doceniony przez krytyków i publiczność. Drugi – zatytułowany „Wilk”, windował zespół na szczyt popularności, zbierając nominacje i nagrody w zestawieniach najlepszych rockowych albumów w polskiej muzyce rozrywkowej.

Wiosną 2014 roku, pod patronatem Programu Trzeciego polskiego radia i audycji Piotra Stelmacha „Offensywa”, zespół wyrusza w drugą część trasy promującej nową płytę. Jak zapewnia Fisz, koncerty będą czystym rockowym graniem, które tak zachwyciło publiczność i krytyków muzycznych w całej Polsce. Będzie bardzo energetycznie i jeżeli ktoś na koncertach planuje dyskretnie potupać nóżką, trzymając szklankę piwa, koniecznie musi się wycofać w dalsze kąty klubu.

 

JORDAN REYNE (Nowa Zelandia)

Jordan Reyne gra mroczny folk i jest zafascynowana rewolucją przemysłową, która miała miejsce na początku XX wieku. Była trzykrotnie nominowana do nowozelandzkiej nagrody Grammy. Ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych. Występowała również w filmie Petera Jacksona „Lords Of The Ring”. Obecnie udziela się także w zespole The Eden House (śpiewa w kilku utworach na ich ostatniej płycie – „Half Life”) oraz często otwiera koncerty innej gwiazdy gotyckiego rocka – Fields of the Nephilim.

 

BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również podczas wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci 33 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.

 

Komentarze są zamknięte.