MUSIC IS THE WEAPON FEST VOL. 5 |

Zagrają:

Piątek (4.03.) – start: 20:00

Jesień

| post-punk, noise-rock, psychodramatic | Trn

Grupa Jesień, znana także jako Grupa Przestępcza „Jesień”, to toruńskie trio, w którego skład wchodzą Michał Supcziński (bas), Maciej Karmiński (perkusja) i Szymon Szwarc (gitara, głos). Jesień chce pokazać muzykę problematyczną, świadomą niedoskonałości ludzkiego organizmu i umysłu, wreszcie, świadomą wielowarstwowości świata dźwięków, organizujących się z garażowym zacięciem, nutką ironii, liryzmu oraz brakiem szacunku okazanym bezrefleksyjnemu pochłanianiu form piosenkowych.

https://jesien.bandcamp.com/

Sounds like the end of the world

| instrumental rock, post rock, delay heaven | Gda

Pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt powstał w maju 2012 roku. W styczniu 2013 roku zarejestrował promocyjny mini-albumu „It All Starts Here”, zawierający 5 autorskich utworów, który następnie wydał własnym nakładem w marcu tego samego roku. Zespół miał do tej pory przyjemność dzielić scenę z takimi wykonawcami jak God is An Astronaut, This Will Destroy You, Long Distance Calling, Sleepmakeswaves, Tides From Nebula, Coma, Lipali, Collage, DispersE czy Tune. Formacja Sounds Like The End Of The World nagrała pod koniec lutego materiał na swój debiutancki album „Stages of Delusion” w Sounds Great Promotion w Gdyni. Za realizację nagrań oraz produkcję odpowiada Jan Galbas, a za miks i mastering Kuba Mańkowski, którzy współpracowali z takimi wykonawcami jak Behemoth, Obscure Sphinx czy Jordan Rudess z Dream Theater. Prapremiera płyty odbyła się 16 kwietnia 2014 w Poznaniu w klubie Eskulap na wspólnym koncercie z grupą God is An Astronaut. Premiera płyty miała miejsce 6 maja 2014.

https://soundsliketheendoftheworld1.bandcamp.com/

 

U Z S – Ukryte Zalety Systemu

| Wro

Polski zespół rozrywkowy związany z wartościami negatywnymi. Grupa powstała w czerwcu 2013 z zamiarem zagrania koncertu za dwa miesiące i jak dotąd konsekwentnie trzyma rytm. Wprowadzanie w obieg zjawisk nieadekwatnych i o nieustalonej przydatności to silnie rysująca się tendencja postpunkowych Ukrytych Zalet Systemu. Ponadto obserwacja dobrze znanego miejskiego szajsu: obrazy z murszejących okolic, zdezelowane urządzenia nowoczesności, chwytliwe komunikaty adminów różnych szczebli, bruzdy toczącego się życia, niewyziębły gniew, alienacja i afirmacja alienacji.

https://uzs-ukrytezaletysystemu.bandcamp.com/releases

 

The Kurws

| Wro

Kapela założona w 2008 roku. Jej debiutancki album – “Dziura w getcie”, ujrzał światło dzienne w 2011.

https://kurws.bandcamp.com/

 

Sobota (5.03.) – start: 20:00

Nightclub Fire

| neanderthal blues | Wro

https://nightclubfire.bandcamp.com/releases

VORDEMFALL

Duo Disequilibrium
Berlin/Lyon

Monika Saint-Oktobre: vocals, bass
Markus Strnbrg: Drums
https://vordemfall.bandcamp.com/track/i-tried-apnea-and-it-didnt-work

 

Torn Shore

| hardcore punk | Wro

https://tornshore.bandcamp.com/

 

Heads.

| sludge rock | Berlin
Ed Fraser – gitara, wokal
Chris Breuer – bas, wokal
Peter Voigtmann – perkusja

https://headsnoise.bandcamp.com/album/s-t

 

Wstęp:
25 zł – jeden dzień
40 zł – dwa dni

Sprzedaż biletów bezpośrednio przed imprezą

Karnety na dwa dni dostępne w Klubie Ucho (pn.-pt.: 10:30-17:00)