THE SKULL, Stepfather Fred, Bitchcraft |

Koncert The Skull, w którego skład wchodzą Eric Wagner (wokal) i Ron Holzner (bas) znani z formacji Trouble. Kapela porusza się w takich klimatach jak heavy metal i doom metal. W 2012 roku zagrała jako headliner na Hells Pleasure Fest w Niemczech, a także odbyła własną trasę koncertową, obejmującą Niemcy, Holandię i Szwecję. W 2014 roku zagrała jako gwiazda na The Day of Doom Festival w Barcelonie oraz koncertowała w Portugalii i w Londynie. W tym samym roku, nakładem Tee Pee Records / Plastic Head, ukazała się płyta grupy pt. „For Those Which Are Asleep”. Podczas koncertu będzie można usłyszeć oryginalne utwory The Skull, jak i mieszankę klasyków i rarytasów Trouble z czasów, w których Wagner i Holzner udzielali się w tym zespole.

Skład:
Eric Wagner – wokal
Ron Holzner – bas
Lothar Keller – gitara
Sean Saley – perkusja
Rob Wrong – gitara

Facebook: https://www.facebook.com/troubletheskull/
Strona internetowa: http://theskullusa.com/

 

STEPFATHER FRED (support)

Ciężki alternatywny rok z południowych Niemiec. Za sprawą swojego charakterystycznego brzmienia, sytuującego się gdzieś pomiędzy oldschoolem a new school, zespół serwuje mocną muzyczną przygodę. Grupa koncertowała z takimi formacjami jak Hamatom i Emil Bulls, brała udział w licznych festiwalach, w tym w Southside Festival. W maju 2014 ukazał się drugi album Stepfather Fred – “Hello Larry Brown?”, a w 2015 – „Unplugged & Handmade”.

Skład:
Basti – wokal
Simon – gitara
Willi – perkusja
Matze – bas

Facebook: https://www.facebook.com/stepfatherfred
Strona internetowa: http://www.stepfather-fred.de/

 

BITCHCRAFT (support)

Po co grać wolno, skoro można grać wolniej? – hasło, które połączyło czterech ludzi i kobietę. Założony w grudniową noc roku dwa tysiące jedenastego, Bitchcraft jest jednym z nielicznych poznańskich zespołów, grających wolno, ciężko i głośniej. Cały czas poszukując mocniejszych wzmacniaczy, grubszych blach i tłustszych fuzzów, suka niebiorąca jeńców idzie do przodu.

Facebook: https://www.facebook.com/bcraftband

 

BILETY: 39 zł (przedsprzedaż) / 42 zł (Eventim) / 49 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-17:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 42 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.