KÖNIGSBERG ROCKS OUT FESTIVAL |

GHOSTHILL (Power Metal)

Zespół został założony wiosną 2009 roku w Kaliningradzie. Muzyka, którą tworzy ta rosyjska formacja, przywodzi na myśl dokonania takich sław jak Iron Maiden, Nightwish czy Helloween. Znajdziecie tu wszystko czego oczekuje fan prawdziwego heavy metalu – epickie melodie, szybkie tempo i teksty inspirowane fantastyką. W styczniu 2010 roku grupa wydała swój debiutancki album zatytułowany „Embrace Of A Chasm”. W związku z premierą płyty zespół występował na wielu koncertach w obwodzie kaliningradzkim. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez lokalnych jak i zagranicznych recenzentów. Rok później zespół wypuścił singiel „Sometimes In My Heart”, w którym pojawiły się mniej oczywiste dla muzyki metalowej elementy – saksofon i skrzypce. Jesienią 2011 roku z grupą pożegnali się wokalistka Marina Selivanova i klawiszowiec Ilia Uskov. Nową wokalistką została Margarita „Margo” Vasilevskaya. W roku 2012 formacja wydała drugi album zatytułowany „Flying Through Imagination”. 1 kwietnia 2016 roku ukaże się trzeci longplay w historii grupy pt. „I.C.E.”.

https://www.facebook.com/ghosthill

 

GOLDEN RUSH (Energetic Hard’N'Roll)

Hard n’rollowa formacja pochodzi z Kaliningradu. Jej początki sięgają roku 2010, kiedy to trójka przyjaciół – Daniel, Max i Peter – założyli zespół pod nazwą Geezers. Poźniej do składu dołączył perkusista Andy i tak powstał twór o nazwie Goddamn Electric. Niestety okazało się, że zespół o takie nazwie już istnieje, więc ostatecznie zdecydowali się na Golden Rush. W 2015 roku ukazał się pierwszy album formacji zatytułowany „Into The Light” nagrany w X-cage Records Studio.  Fani dobrego rock‘n’rolla znajdą tu wszystko co najlepsze – rockandrollowe riffy, chwytliwe melodie oraz ostre i ciężkie gitarowe brzmienie.

https://www.facebook.com/TheGoldenRushBand

 

KOCYTOS (Black Death Metal)
Blackmetalowy projekt dowodzony przez Konstantina Kocyta, stanowiącego siłę napędową zespołu. Oprócz niego w skład grupy wchodzą Artem Nikolaitis na basie oraz Occultus na perkusji. Ich twórczość to black metal spod znaku Dark Funeral czy Marduk. Miłośnicy ekstremalnego grania nie będą zawiedzeni. W połowie marca ma pojawić się nowa EP, a pod koniec roku grupa planuje rozpocząć nagrywanie albumu.

https://www.facebook.com/kocytos

 

CHANAHGURD (Shaman Folk Duo)

Duet o tajemniczo brzmiącej nazwie to Fox (V. Kuznetsov) oraz Morgana (M. Kuznetsova). Określają swoją muzykę jako szamański folk. Ich twórczość z pewnością przeniesie nas w czasy smoków, rycerzy i magii. Duet ma na swoim koncie trzy albumy, a ich ostatnie dzieło zatytułowane „Konung” ukazało się w listopadzie 2015 roku.

https://www.facebook.com/Chanahgurd-175930355942627/

 

GRÜZZ

Trzech facetów gra męską muzykę. Bez zbędnego pierdzielenia. Żryj Grüzz i nie gadaj!

https://www.facebook.com/zryj.ten.gruzz

 

BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (sprzedaż biletów wyłącznie podczas trwania koncertów przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.