NOCNY KOCHANEK, Blue Jay Way, Carnage Chleyer |

Na debiutanckiej płycie Nocnego Kochanka – „HEWI METAL”, pojawiają się znakomici goście, jak Joanna Kołaczkowska (kabaret Hrabi) czy Zenon Kupatasa – wokalista Kabanosa. Okładkę płyty zaprojektował znany rysownik komiksów Robert Adler – twórca m.in. serii kultowych „48 stron”. Natomiast w utworze „Karate”, promującym wydawnictwo, udział wziął Bartosz Walaszek (Bracia Figo Fagot), twórca Kapitana Bomby.

Na początku roku 2016 zespół rozpoczął trasę koncertową Hewi Metal Pany 2016. Podczas 20 wiosennych koncertów zanotował rekordową frekwencję. Na klubowych koncertach bawiło się ok. 4000 osób. Koncerty we Wrocławiu, Poznaniu oraz Krakowie wyprzedane były do ostatniego biletu, a na koncercie w Szczecińskim Domu Kultury Słowianin bawiło się prawie 500 osób. Oprócz koncertów klubowych, grupa grała również koncerty plenerowe – jako headliner na Juwenaliach we Wrocławiu oraz w Oświęcimiu. Nocny Kochanek w tym roku wystąpi na dwóch dużych festiwalach – w Cieszanowie oraz na XXII Przystanku Woodstkock.

W jednym z wywiadów wokalista Krzysztof Sokołowski opowiada o powstaniu Nocnego Kochanka w następujący sposób: „Wszystko wyszło dosyć spontanicznie. Począwszy od jednego utworu nagranego trzy lata temu, na potrzeby produkcji „Zemsty Faraona”. Ludzie sami oczekiwali od nas wydawania utworów na podobieństwo Minerału, który nagraliśmy jeszcze jako Night Mistress. Stworzyliśmy zatem osobny projekt, będący alter ego naszego matczynego zespołu. Na koncertach można będzie usłyszeć kawałki z nowego krążka, jak i utwory z naszej poważnej twórczości”.

Trzeba tu zaznaczyć, że Nocny Kochanek i jego debiutancki album „HEWI METAL”, został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów. Może o tym świadczyć fakt, że zaraz po premierze album trafił na pierwsze miejsce sprzedaży w sieci EMPIK w kategorii „Ciężkie Brzmienia”. Podczas trwającej właśnie trasy Nocny Kochanek spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem swojej twórczości.

Strona internetowa: http://www.nocnykochanek.pl
Facebook: http://www.facebook.com/nocnykochanek
Youtube: http://www.youtube.com/c/NocnyKochanek

 

Blue Jay Way (support)

https://www.facebook.com/bluejaywaypl

Carnage Chleyer (support)

https://www.facebook.com/carnage.chleyer

 

BILETY: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w:

Klub Ucho (sprzedaż biletów wyłącznie podczas trwania koncertów przy wejściu do klubu)

Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00)

Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

 

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.