[ODWOŁANY!] OBSCURE SPHINX, Weedpecker, Sounds Like The End Of The World |

Ważne ogłoszenie!
Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać pierwsze koncerty na naszej nadchodzącej trasie, czyli 15.09 – Poznań, 16.09 – Toruń i 17.09 – Gdynię. Jak wiecie nasz perkusista 18-go sierpnia uległ wypadkowi… Cały czas usilnie szukaliśmy godnego zastępstwa, ale niestety do tej pory nie dało nam to satysfakcjonujących rezultatów. Nie ustajemy w poszukiwaniach i obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby kolejne koncerty doszły do skutku, a te odwołane chcemy zagrać w innych, najbliższych możliwych terminach. Cały czas nad tym pracujemy, jednakże w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie podać jakichkolwiek konkretnych informacji. W związku z tym bilety możecie zwracać w punktach sprzedaży. Trzymajcie za nas kciuki i życzcie zdrowia Mateuszowi.

12 września 2016 to kolejna data w kalendarzu wydawnictw warszawskiego Obscure Sphinx. Po „Anaesthetic Inhalation Ritual” z 2011 i „Void Mother” z 2013, pora na kolejny album zespołu, który ciężką pracą ugruntował swoją pozycję na rodzimym i zagranicznych rynkach. Przypomnijmy, że grupa ma za sobą headlinerowe trasy europejskie, występy na renomowanych festiwalach, takich jak Summer Breeze, Brutal Assault, Gothoom czy Dunk! Festival, a jej koncerty, obok nisko strojonych instrumentów i nietuzinkowego głosu wokalistki, niezmiennie chrakteryzują się mroczną i transową atmosferą, a także najwyższej próby wykonawstwem. Jakie będzie „Epitaphs”? O tym będzie można przekonać się na nadchodzącej trasie.

15.09 Poznań „U Bazyla”
16.09 Toruń „eNeRDe”
17.09 Gdynia „Ucho”
29.09 Warszawa „Proxima”
30.09 Lublin „Graffiti”
01.10 Kraków „Rotunda”
14.10 Bielsko Biała „RudeBoy”

 

www.obscuresphinx.com
http://obscuresphinx.bigcartel.com/
http://obscuresphinx.8merch.com/

 

WEEDPECKER
Powstał w Warszawie około 2012 roku, kiedy to bracia Dobrzy postanowili połączyć swoje senne psychodeliczne melodie ze stonerowym ciężarem. Wkrótce dołączył Falon jako perkusista (ówcześnie Belzebong). Po lecie 2012 roku skład został uzupełniony o hiszpańskiego basistę – Josego (Antigama, Looking for an Answer). W kwietniu 2013 roku zespół nagrał swój pierwszy album i zagrał serię koncertów i festiwali. W 2014 roku Jose został zastąpiony przez Mroka – gitarzystę Dopelord. W 2015 grupa weszła do Satanic Audio i nagrała materiał na „II”.

Skład:
Wyro – gitara, wokal
Bartek – gitara, wokal
Mroku – bas
Falon – perkusja

Facebook: https://www.facebook.com/Weedpecker
Bandcamp: http://weedpecker.bandcamp.com/

 

Sounds Like The End Of The World

Pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt powstał w maju 2012 roku. W styczniu 2013 zarejestrował promocyjny mini-albumu „It All Starts Here”. Do tej pory dzielił scenę z takimi wykonawcami jak: God is An Astronaut, This Will Destroy You, Long Distance Calling, Sleepmakeswaves, Tides From Nebula, Coma, Lipali, Collage, DispersE czy Tune. Debiutancka płyta formacji nosi tytuł „Stages of Delusion”.

Skład:
Michał Badecki
Wojciech Kowal
Michał Baszuro
Tomasz Hoffman
Michał Koziorowski

Facebook: https://www.facebook.com/SoundsLikeTheEndOfTheWorld
Bandcamp: http://soundsliketheendoftheworld1.bandcamp.com

 

BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu)

Bilety kolekcjonerskie:

- Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00)

- Klub Ucho (wyłącznie w czasie trwania imprez)

- od 2.09.: Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00)

Online: http://s6.systembiletowy.pl/kmg/system_portal.php/repertoire.html?id=29