Punky Reggae Live 2010 |

Coraz większymi krokami zbliża się siódma edycja klubowej trasy PUNKY REGGAE Live 2010. Tradycyjnie już zapraszamy młodych i starszych zwolenników pozytywnych wibracji w rytmach reggae-ska, energetycznego melodyjnego grania z punk-rockowym pazurem, niebanalnych tekstów oraz dobrej zabawy na muzyczny, blisko pięciogodzinny, koktajl. W najbliższej edycji głównymi aktorami, którzy spotkają się na jednej scenie będą trasowi „weterani” z FARBEN LEHRE, pozytywnie zmotywowani, ale i wyluzowani szamani z reggae brygady TABU oraz królowie dużych scen plenerowych, czyli wrocławski HURT. We wszystkich miastach na koncertach pojawi się czwarty zespół, występujący w charakterze gościa.

Tegoroczna trasa PRlive zahaczy o 26 miast całej Polski, m.in. Warszawę, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów, Poznań, Szczecin, Gdynię, Toruń, Bydgoszcz, Lublin i wiele innych. Obok regularnie odwiedzanych miejsc, po raz pierwszy zawitamy w Grudziądzu („Akcent”), Żyrardowie („MDK”) i Ostrowcu Świętokrzyskim („Malwa”), a do Białej Podlaskiej („Fregata”), Gdyni („Ucho”) czy Gorzowa Wielkopolskiego („EmCeKa”) powrócimy po kilku latach przerwy.

Pozytywne relacje, maksimum energii, pogodne dźwięki, czyli www.punkyreggaelive.art.pl

 

 BILETY: 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho, Cafe Cyganeria (Gdynia, ul. 3go-Maja 27), Salon Muzyczny Puls, sieć Ticket On-Line: http://www.ticketonline.com/pl