Carnage, The Clerks, In My Pocket, Coco Bongo |

CARNAGE

Lołanie zrozpaczonych mieszkaatem 2008 roku armia dzikich dżdżownic postanowiła podbić ziemię. Ich pierwszy krok wymierzony został w małą nadmorska wioskę rybacka zwana… Gdynia! Na wńców Pogórza, Dąbrówki i Karwin odpowiedziało trzech jeźdźców Apokolapsy. Zwali się: Śmierć, Głód i.. Borek, bo Zaraz zgubił podkowę i musiał zostać w domu. Plan dżdżownic był prosty, zamknąć „Anty Najeźdźczą Akademie Wychowania Alkoholowego” w skrócie: A.N.A.W.A. i rozcieńczyć piwo z woda do granic możliwości… lub niemożliwości. Zaopatrzeni jedynie w instrumenty muzyczne i mocne głowy odparli atak krwiożerczych bezkręgowców. Użyli swych gitar i jednego zestawu perkusji jako stolików do rozlewania wódki i pokonali stonogi w sanki. Dzielni bohaterowie po wygranej bitwie postanowili założyć tajna organizację, chroniąca ziemię zatytułowaną od pogromu oślizgłej krwi – Carnage, a jako przykrywę postanowili założyć zespół pieśni i tańca marśjańsiego (jeśli nie wiecie gdzie leży planeta Marśjańka zapraszamy na Wikipedię). Zespól trwa po dziś dzień i szerzy swa pełną patosu, nierówną walkę z abstynenckim złem kosmosu., bo nigdy niewiadomo, kiedy zabraknie piwa. Jeśli zamierzasz słuchać ich muzyki przed włożeniem płyty do napędu zapoznaj się z treścią ulotki bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Myspace: http://www.myspace.com/carnagepl

Skład:

Olo – gitary, wokal
Borek – perkusja, wokal
Gremba – gitary, wokal
Sombrero Pit – wokal
Walec – bas, wokal
THE CLERKS

Grupa powstała w wakacje roku 2011. Głupi pomysł Baldmanna w połączeniu z autyzmem Bushmana, półtorarocznym doświadczeniem Dejwa na gitarze oraz Andrzejem, który punka nigdy nie grał, dał niespodziewany efekt. Pierwsze nagrania oraz koncerty mają już za sobą. Fani starego polskiego punka będą zawiedzeni, ponieważ gitary są w miarę nastrojone, a w niektórych wstawkach można nawet znaleźć melodię. Kolejnym wyjątkiem od głównego punkowego nurtu jest to, że żaden tekst tej kapeli póki co nie mówi o chlaniu jaboli, mowa jest tylko o piwkach.

Myspace: http://www.myspace.com/eklerki#

Skład:

baldmann – gitara, wokal
andrew – perkusja
bushman – bas, wokal
dave – gitara
COCO BONGO

Zespół powstał przypadkiem – z pięciu ludzi, którzy po prostu chcieli robić muzykę. Nie ma jakichś specjalnych wzorów do naśladowania, jeśli chodzi o własną twórczość. Na co dzień każdy z nich gra / robi / słucha czegoś innego. Tworzą to, co im palce przyniosą na gryfy. Za ciemnymi okularami ukrywają się ludzie, chcący zapełnić lekko zadymioną spelunkę i dać wejść w lekki trans swoim słuchaczom.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Coco-Bongo/297844536908552

Skład:

rurza – bas
bushman – gitara prowadzaca, wokal
szymon – trąbka
kuba – gitara rytmiczna, b.voc.
przemas – perkusja
BILETY: 8 ZŁ (DO NABYCIA PRZED KONCERTEM)