X-MASS NOIZE NIGHT VII |

BLINDEAD

Pierwszy polski zespół, który bez kompleksów wszedł w dialog z gigantami nurtu postmetalowego, ale też interpretuje ten ostatni na swój własny, oryginalny sposób. Album koncepcyjny „Affliction XXIX II MXMVI”, opowiadający historię autystycznej dziewczynki, to jedna z najlepszych płyt w historii polskiego metalu. Doczekała się zresztą niedawno wersji filmowej.

Strona internetowa: www.blindead.net
Facebook: www.facebook.com/blindeadofficial

STROMMOUSSHELD

Polski zespół grający połączenie symfonicznej odmiany black metalu z industrial metalem, muzyką elektroniczną oraz elementami dark wave’u. Został założony w 1999 roku.

NEWBREED

Newbreed pochodzi z Bielska – Białej. W tej chwili promuje swoje najnowsze nagranie, wydane w czerwcu przez „Metal Mind Productions” zatytułowane po prostu „Newbreed”. Zespół ma na swoim koncie kilka innych nagrań i kilka tras koncertowych. Muzyka grana przez nich to po prostu metal – załamany innymi stylami muzycznymi – od alternatywy, przez progresje aż do elektroniki. Mimo długiego stażu grupa ciagle poszukuje i ciągle stara się stworzyć coś nowego.

Strona internetowa: http://www.newbreed.metal.pl/
Facebook: www.facebook.com/newbreedpoland

OCTOPUSSY

Trójmiejski zespół rockowy łączący brzmienia rock’n’roll, stoner i blues. Czterech chłopaków zainspirowanych tytułem filmu o Jamesie Bondzie stworzyło grupę, w której odbijają się echa klimatu południa USA oraz rozległych terenów pustynnych. W ich muzyce nie ma jednoznacznego przekazu, dla nich natomiast liczy się melodia i rock’n’roll.

Facebook: http://www.facebook.com/octopl

GOD’S OWN PROTOTYPE

Trójmiejski kwartet poruszający się w klimatach inspirowanych post rockiem, dark ambientem, progresywnym metalem i wieloma innymi gatunkami. W unikalny sposób łączy melodie, ciężar i neurotyczny nastrój.

Myspace: http://www.myspace.com/godsownprototypepl

BILETY: 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w Klubie Ucho i Cafe Cyganeria (ul. 3 maja 27, Gdynia)

Przedsprzedaż do dnia 23 grudnia.

UWAGA!

Z przyczyn niezależnych od organizatora, a także Klubu Ucho zespół STROMMOUSSHELD nie zagra podczas X-mass Noize Night VII, za co przepraszamy.

Oświadczenie grupy:

„Jak juz informował wcześniej organizator, z wielką przykrością informujemy, że nie będziemy w stanie wystąpić na tegorocznej edycji X-MASS NOISE NIGHT VII w Gdyni. Niestety, mimo tradycyjnego i retorycznego wysypu życzeń, te święta nie okazały się być ani zdrowe, ani szczęśliwe dla jednego z nas. Zaistniałe okoliczności zmusiły nas jako zespół do rezygnacji z występu. Nie pozostaje nam nic innego jak serdecznie przeprosić wszystkich zainteresowanych naszym koncertem i obiecać jak najszybszy przyjazd w okolice Trójmiasta. Dziękujemy również zespołowi Blindead za zaproszenie i mamy nadzieję jeszcze nie raz dzielić razem scenę podczas przyszłych koncertów.

SH”