In Twilight’s Embrace, Jad |

Dancin’ Shoes Gigs & Podwórko.art / Klub Ucho zapraszają na koncert:

 

In Twilight’s Embrace
Po kwietniowej trasie z Odium Humani Generis i Kurhan czas na powtórkę. Nie wystygną jeszcze zupełnie po letnich festiwalach, a Terratur Possessions dowiezie ich ostatnią płytę, “Lifeblood” na winylu. Polski rock śmierci, listopad, Polska. No co?

 

Jad
Po majowej wizycie za Oceanem czas na polską część koncertów. Będzie to kontynuacja promocji albumu „Ból”, który wyszedł we wrześniu zeszłego roku. Szybko, głośno, bez półśrodków.

 

Wieże Fabryk
Wieże Fabryk to dla polskiej zimnej fali formacja kultowa, mimo że zadebiutowała prawie 20 lat po tym, jak mroczne nowofalowe granie rozlało się po kraju. Od początku związani ze sceną niezależną, często grający dla publiki spod znaku hc/punk, jak też tej bardziej gotyckiej. Czad i klimat, motoryczność i zwięzłość formy, albumy dawno wyprzedane, oprócz najświeższego, zatytułowanego „Doskonały świat”, z którego piosenki, na pewno w dużej dawce, usłyszymy na koncercie.

 

Piołun
Klasyczny black metal czerpiący inspiracje z polskiej i skandynawskiej sceny lat 90-tych. Zespół założony został przez Sorha (Blaze of Perdition, Manbryne) i jest świadomą kontynuacją tego, co zapoczątkowane zostało w projekcie Oremus. Na koncie mają świetny, debiutancki album „Rzeki Goryczy”, wydany pod koniec 2022 przez Malignant Voices. Koncert będzie jedną z pierwszych okazji, aby usłyszeć Piołun na żywo poza rodzinnym miastem.

 

Bilety: 70 zł
Dostępne: biletomat.pl