Piotr Bukartyk |

W każdy piątek w radiowej Trójce jest gościem Wojciecha Manna w jego porannej audycji – śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony, które cieszą się uznaniem słuchaczy. Owocem tych audycji jest jego ostatnia płyta zatytułowana po prostu “Z CZWARTKU NA PIĄTEK”. Ukazała się ona 16 lutego 2010. Wrażliwości, spostrzegawczości, poczucia humoru i sprawności językowej można mu pozazdrościć, bowiem teksty Bukartyka to słowna mechanika precyzyjna, wyrazowa chirurgia plastyczna, literackie krawiectwo na najwyższym poziomie. Utwory jego autorstwa wykonują artyści tacy jak Mietek Szcześniak, Andrzej Krzywy, Various Manx, Stanisław Sojka, Krzysztof Kiljański i Ewelina Flinta.

Koncerty Bukartyka mają – potwierdzone wieloma przykładami – działanie terapeutyczne. Tym piosenkom i temu dowcipowi nikt się nie oprze. I nie ma tu znaczenia rok urodzenia! Bukartyk zachwyca seniorów i studentów – potwierdził to choćby podczas tegorocznego Przystanku Woodstock, gdzie zjednał sobie sympatię niezwykle zróżnicowanej publiczności.

 

BILETY: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho, Cafe Cyganeria (Gdynia, ul. 3-go Maja 27), Salon Muzyczny PULS (Gdynia, Centrum Gemini) oraz w sieci Ticket OnLine (wybrane Empiki): http://www.ticketonline.com/pl/pl/all/ i EVENTIM: http://www.eventim.pl/pl/outlety/polska/