Marika |

Karierę rozpoczęła w 2002 r. z sound systemem Bass Medium Trinity, który wydał bardzo dobrze przyjętą płytę „Mówisz i masz” w 2004 r. Dwa lata później wzięła udział w projekcie „Polski ogień”. Na albumie wyprodukowanym przez czołowego europejskiego producenta Pioneara znalazły się jej dwie piosenki: „Siła ognia” oraz „What’s Your Flava?”.

Latem 2007 roku ukazał się pierwszy singiel zwiastujący wydanie długogrającej płyty Mariki. Utwór „Moje serce”- owoc współpracy z duetem producenckim Juniorbwoy stał się hitem (ponad 2 miliony odsłon na YouTube). Niecały rok później na sklepowe półki trafił solowy album Mariki – „Plenty”. Płyta ta to gorąca fuzja różnych gatunków muzyki miejskiej od soulu po reggae, drum’n'bass i funk. Album został dobrze przyjęty przez publiczność i krytyków i otrzymał nominację do Fryderyków 2008.

8 czerwca 2010 światło dzienne ujrzał nowy podwójny album Mariki: „Put your shoes on, put your shoes off”. Pierwszy singiel „Uplifter” momentalnie stał się hitem stacji radiowych i imprez reggae w całym kraju, drugi singiel i drugi teledysk „Esta fiesta” pojawi się w najbliższych dniach.

 

Bilety w cenie 22 / 27 zł  dostępne w Klubie Ucho, Cafe Cyganeria (Gdynia, ul. 3-go Maja 27), Salonie Muzycznym PULS (Gdynia, Centrum Gemini) oraz w sieci Ticket OnLine (wybrane Empiki)

http://www.ticketonline.com/pl/pl/all/ oraz EVENTIM:

http://www.eventim.pl/pl/outlety/polska/