KABANOS, Zacier |

KABANOS

Ewenement polskiej sceny niezależnej, laureat nagrody publiczności „Złoty Bączek” na Przystanku Woodstock 2012. Jego utwory są chóralnie odśpiewywane na koncertach, zrobił furorę zarówno w Internecie, jak i w akademickich rozgłośniach radiowych. Powoli staje się prawdziwą gwiazdą polskiej sceny alternatywnej, będącej w opozycji do masowych mediów i popkultury. Dowodem na to może być ponad 3,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube, kilka tras koncertowych po całej Polsce i cztery studyjne płyty na koncie.

Facebook: http://www.facebook.com/kabanos1

Zacier (Grupa Skiflowa Zacier)

Polska grupa muzyczna założona w 1984 przez Mirosława „Zaciera” Jędrasa. Zacier to skrót od Zrzeszenia Artystów Cierpiących i Entuzjastycznie Rżnących. Główną postacią zespołu jest sam Mirosław Jędras, będący autorem tekstów i muzyki – w zespole śpiewa, gra na instrumentach klawiszowych oraz wielu innych różnych instrumentach (m.in. gitara, skrzypce, fujarka). Pozostały skład grupy ulegał częstym zmianom. Od 2009 roku grają: DJ Mrufka (prywatnie syn Jędrasa) na perkusji, Dr Yry na gitarze i basie, Krzysztof Zieliński na gitarze. Jedną z pierwszych piosenek Zacieru był utwór „Odpad Atomowy”, który później wykonywali Kazik Na Żywo oraz Elektryczne Gitary.

Facebook: https://www.facebook.com/zacierros

 

BILETY: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 10:00-21:00, nd. – 10:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci 23 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie. Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.