Stand-up Bez Cenzury |

Abelard Giza, Katarzyna Piasecka i Kacper Ruciński od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up. W styczniu tego roku pożegnali się ze „Starym Programem”, a w lutym dzielnie pracowali nad powstaniem nowego. Po serii „przymiarek” w Gdańsku, Elblągu, Tczewie i Koszalinie – czas na próbę generalną.

Próba generalna – wiadomo, jak każda próba: coś może jeszcze nie zadziałać…, ale na pewno są nowe tematy, jest nowy materiał… Powinno być dobrze, jak będzie przyjdź i zobacz!

Abelard Giza – szerszej publiczności znany z kabaretu LIMO, którego jest liderem. W stand-upie nie boi się dotykać tematów ważnych i kontrowersyjnych.

Katarzyna Piasecka – kobieta po trzydziestce, najbardziej znana z podejmowania tematów damsko-męskich. Charyzmatyczna, lubiąca bezpośredni kontakt z widzem. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej.

Kacper Ruciński – młody, zdolny komik, pochodzący z Malborka. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w błyskotliwy, inteligentny, a czasem bezczelny sposób. Bardzo ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym.

Kanał na youtube: http://www.youtube.com/user/StandupBezCenzury

 

BILETY: 35 zł (przedsprzedaż)

Dostępne w:
www.biletynakabarety.pl
www.kupbilecik.pl

Punkty sprzedaży:
- oddział sieci VOBIS – Gdańsk, ul. Grunwaldzka 141
- oddział sieci VOBIS – Gdynia, Gdynia, Skwer Kościuszki 17/19
- Centrum Wczasowe – Gdynia, ul. 10 Lutego 6, tel. 58 350 92 92
- Biuro Turystyczne Mart-Tour – Gdynia, ul. Wójta Radtkego 42, tel. 58 621 92 25
Wstęp do klubu od godz. 18:00