SORRY BOYS |

Warszawski kwintet zadebiutował w 2010 roku bardzo dobrze przyjętym albumem “Hard Working Classes”. W listopadzie 2013 roku ukazała się druga płyta zespołu – “Vulcano”. Swoim drugim albumem Sorry Boys ponownie narobili sporo zamieszania wśród słuchaczy i dziennikarzy. Płyta znalazła się również wysoko w wielu podsumowaniach najlepszych płyt 2013. Bela Komoszyńska tak opowiadała o nowym albumie: „To płyta o archetypach i pięknie gatunku ludzkiego, który tańczy na wulkanie. O sile niszczenia i powstawania na nowo, słodkiej samotności w kosmosie, opuszczonych miastach i zdradzonych kochankach”. Na krążku znalazło się dziesięć kompozycji, do których teksty, w tym jeden w języku polskim, napisała Bela Komoszyńska. Za produkcję muzyczną albumu „Vulcano” odpowiada Marek Dziedzic. Materiał został zmiksowany przez Adama Toczko, Bartosza Dziedzica oraz Bogdana Kondrackiego. Natomiast za mastering całej płyty odpowiedzialny jest Adam Toczko. Wiosną 2014 Sorry Boys ruszą w drugą część trasy koncertowej Vulcano Tour.

Skład:
Bela Komoszyńska – głos, instrumenty klawiszowe
Tomasz Dąbrowski – gitary
Piotr Blak – gitary, syntezatory
Maciek Gołyźniak – perkusja
Bartosz Mielczarek – bas

Strony:
https://www.facebook.com/sorryboysmusic
http://soundcloud.com/sorry-boys
http://instagram.com/sorryboysdiary
https://twitter.com/sorryboysmusic

Oficjalne teledyski z albumu „Vulcano”:
The Sun: http://www.youtube.com/watch?v=E4mLHRvz-G4
Phoenix: http://www.youtube.com/watch?v=BR9SDNiSKbU
Evolution (St Teresa): http://www.youtube.com/watch?v=0ozwQ4ibIjw

 

(fot. Tomasz Pasternak)

 

BILETY: 28 zł (przedsprzedaż) / 33 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż także w trakcie imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), sieć Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony; cena w sieci – 28 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.

Komentarze są zamknięte.