CHEMIA, OCN |

Wybór partnera determinowało nie tylko stylistyczne zamiłowanie do melodyjnego rocka, ale również, podobnie do Chemii – aktywność na arenie międzynarodowej i polsko-angielski materiał. Oprócz tego, zespół niekiedy podzieli scenę z innymi znanymi polskimi formacjami rockowymi. Między innymi będą to Hunter, Jelonek, V8 i na tym podobno nie koniec.

Krążek Chemii „The One Inside” wydany został zeszłej jesieni. Po sukcesach singli „Hero” i „Bondage of love” oraz udanych koncertach w Kanadzie, zespół zdecydował się na kolejną trasę po Polsce. W kwietniu Chemia ponownie wybiera się do studia Briana Adamsa w Vancouver, aby tam zarejestrować materiał na kolejne wydawnictwo, które prawdopodobnie ukaże się w Polsce jeszcze w tym roku. Podczas zbliżającej się trasy, oprócz sprawdzonego już materiału, Chemia zaprezentuje kilka najnowszych, nigdzie nie prezentowanych wcześniej utworów.

W karierze OCN przełomowy okazał się konkurs zorganizowany przez jeden z największych europejskich festiwali – węgierski Sziget. Wraz z początkiem 2013 roku zespół dołączył do światowego katalogu artystów firmy Warner Music Group. Międzynarodowy kontrakt uwzględnił wydanie pierwszej angielskojęzycznej płyty zespołu pod tytułem „Waterfall”.

 

Info na:
www.chemiasound.com
www.facebook.com/chemiasound
www.ocnband.com
www.facebook.com/OCNpl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

 

BILETY: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

 

Dostępne w sieci sprzedaży TicketPro, w tym w sklepach: Media Markt, Saturn i Empik.

Wejście do klubu od godz. 19.00, start koncertu – 19.30

Komentarze są zamknięte.