AL DOUM & THE FARYDS |

Grupa gra zarówno na etnicznych instrumentach (djembe, mbira, sitar, balafon), jak i na gitarach, klawiszach czy saksofonie. Zespół wydał longplaya pt. „Positive Force”. Wiosną 2014 roku planowana jest premiera jego następnego albumu – „Cosmic Love”. Koncert nie tylko dla fanów Krautrocka spod znaku Embryo i Agitation Free, bądź miłośników szwedzkiego Goat.

 

Skład:
Domenico Davidini
Jonathan Peyronel Bonazzi
Filippo Ferrari
Ivan „Capiten” Cosenza
Stefano Tamagni
Lorenzo Farolfi

 

Strona internetowa: www.aldoumandthefaryds.tk
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Al-Doum-The-Faryds/263273713716515
Bandcamp: http://www.aldoumandthefaryds.tk/

 

 


BILETY: 15 zł (przedsprzedaż) / 20 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), sieć Eventim – eventim.pl (cena w sieci – 18 zł, sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach; wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.