KONCERT MARKA PIEKARCZYKA – w ramach finału konkursu fotograficznego „Pieskie Życie” |

Dla każdego z nas, patrzącego na psa, pieskie życie ma inny wymiar. Zależy nam, aby okiem swojego obiektywu pokazać, jak żyją psy lub jak byśmy chcieli, aby żyły… Psy przyjaciele, psy niepotrzebne, czyste, brudne, najedzone lub głodne… Celem konkursu jest pokazanie, jak bardzo może być różne życie psa. Dzięki nadesłanym fotografiom Fundacja Pies Szuka Domu chce dotrzeć z problemem bezdomności zwierząt do świadomości ludzkiej i przyczynić się do jej zmniejszenia.

Finał konkursu wraz z rozdaniem dyplomów i nagród odbędzie się 25 maja w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni. Imprezę poprowadzi Tomasz Sieliwończyk. Cały konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Gdyni – Pana Wojciecha Szczurka. Patronat medialny objął portal Trojmiasto.pl.

Podczas Wielkiego Finału zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Zaproszonych gości nie tylko uraczymy dobrym jedzeniem, które dostarcza firma BIOWAY, i lampką wina, ale dostarczymy im taże niezapomnianych doznań podczas koncertu legendy polskiego rocka – Marka Piekarczyka. Markowi Piekarczykowi supportować będzie trójmiejska kapela Milczenie Owiec. Marek – Przyjaciel Fundacji, który często wspiera nasze inicjatywy, zagra koncert w wersji akustycznej.

Marku! Dziękujemy za to, że jesteś z nami!

To jednak nie wszystko! Każdy, kto będzie miał ochotę posłuchać niepowtarzalnego koncertu Marek Piekarczyk Akustycznie może nabyć bilet poza zaproszeniem.

BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)

Aby kupić bilet należy wpłacić na konto Fundacji sumę, będącą równowartością zamówionych biletów, a następnie wysłać maila na adres: sklep@piesszukadomu.pl z informacją o ilości biletów, danymi personalnymi (imię i nazwisko) i potwierdzeniem płatności. Bilety do odbioru w dniu koncertu przed wejściem do Klubu Muzycznego UCHO.

Fundacja Pies Szuka Domu
Sulmin 73; 83-331 Przyjaźń
Nordea Bank nr konta: 09 1440 1013 0000 0000 1393 3456

W tytule: Bilet Marek Piekarczyk – cegiełka

Od 15 maja bilety będzie można nabyć również w Klubie Muzycznym UCHO w godzinach 10.00-18.00 (poniedziałek-piątek).

Cały dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji.

Wszelkie pytania można kierować bezpośrednio na adres: sklep@piesszukadomu.pl lub na numer telefonu 791-556-446.