BISHOPS GREEN, Super Potwór |

Streetpunkowy zespół z Vancouver w Kanadzie, założony w 2011 roku. Jego melodyjny styl w duchu oldschoolowego punka wynika z muzycznych inspiracji takimi europejskimi kapelami jak: Blitz, The Clash, Stiff Little Fingers, Cock Sparrer, The Partisans i Leatherface oraz dokonaniami amerykańskiej sceny hardcore spod znaku Naked Raygun i Minor Threat. Muzyka Bishops Green jest surowa i energetyczna, głęboko osadzona w korzeniach street punka oraz oi!. Wszyscy członkowie grupy grają ze sobą w różnych formacjach od lat 90.

Skład:
Greg Huff – vocals
Scott Farquarson – guitar
Adam Payne – bass
Orville Lancaster – drums, backup vocals

 

SUPER POTWÓR
Banda chłopaków z północy Polski grająca potwornie żywą muzykę. Teksty traktujące o życiu i śmierci, pisane ze śmiertelną powagą, wyniesione z codziennych doświadczeń zdobywanych wśród ulic Trójmiasta i horrorów klasy B. Muzycznie to mikstura wybuchowa na bazie rock’n'rolla i dużej ilości energii płynącej z prostoty i melodyjności.

Skład:
Jarząb – wokal
Trol – gitara
Michał – gitara
Miki – bas
Tobi – perkusja

 

BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 33 zł (Eventim) / 40 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 33 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.