BRACIA FIGO FAGOT, SteelFire |

Grupa powstała we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu „Kaliber 200 Volt”, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci, tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. BFF to „Figo – Fabian Barłoś”, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś”, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty). 21 maja 2012 roku, nakładem S.P. Records, ukazała się debiutancka płyta grupy – „Na Bogatości”. Album zawierał utwory znane z serialu „Kaliber 200 Volt” w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje. Krążek jeszcze tydzień przed premierą znalazł się na pierwszym miejscu przedsprzedaży Empiku w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo był utwór „Bożenka”, do którego teledysk obejrzało już ponad 11 milionów użytkowników kanału Youtube. Drugi album kapeli to „Eleganckie Chłopaki”. Gościnnie wystąpił na nim Czesław Mozil. Wydawnictwo, podobnie jak poprzednie, przypadło do gustu publiczności, o czym świadczy fakt, że ta wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot. W październiku 2014 roku odbyła się premiera następnego longplaya zespołu – „Discochłosta!”.

SteelFire
Pięciu szalonych z Mińska Mazowieckiego, którzy spełniają swoje marzenia przemierzając kraj wzdłuż i wszerz w pogoni za sławą, rozgłosem i kobietami. Zagrali dziesiątki koncertów na terenie całej Polski i na Litwie, w tym między innymi support pierwszego wokalisty Iron Maiden – Paula Di Anno, podczas festiwalu Doładowanie. Grupa otwierała również koncerty takich legend polskiej muzyki jak Turbo, Hey, czy Oddział Zamknięty. Zespół zaznaczył swoją obecność w kilku konkursach muzycznych (m.in. uzyskał tytuł Zespołu Tygodnia w Skoda Auto Muzyka). Ma na koncie płytę pod tytułem ,,Rock’n'roll na wieki wieków”, wydaną na początku 2013 roku. Cechą wyróżniającą chłopaków jest niezwykła energia podczas występów na żywo. To prawdziwe rock’n'rollowe tornado! Fani klasycznego hard rocka i heavy metalu stylizowanego na „imprezowe lata 80.’” nie zawiodą się. Będzie impreza!

Facebook: https://www.facebook.com/SteelFireBand

BILETY: 40 zł (przedsprzedaż) / 43 zł (Eventim) / 45 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Wójta Radtkego 47A, Gdynia, pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 43 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.