ŁĄKI ŁAN |

Wszyscy ci, którzy w nerwach poszukiwali informacji o nowej dawce łąkifunka mogą odetchnąć z ulgą! Prace nad nowym albumem Łąki Łan trwają 24 godziny na dobę i już niedługo będzie można przekonać się, co tak na serio w trawie piszczy. Trzeci album zespołu ukaże się już 6 listopada 2012 nakładem EMI Music Poland. Co tym razem przygotowali dla nas Paprodziad, Poń Kolny, Mega Motyl, Bonk, Zając Cokictokloc i Jeżus Marian? Łąki Łan wraz z Jamesem Lovelockiem zapraszają na wspólną podróż statkiem kosmicznym „ARMANDA” w poszukiwaniu pałających łanów, bajkowych dni i łatwotulnych uniesień… Zapowiada się soczysta jesień! Jamin z Wami.

(fot. Błażej Żuławski)

BILETY: 32 zł (przedsprzedaż) / 37 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Kawiarnia Cyganeria (ul. 3 maja 27, Gdynia), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia), sieć Eventim (eventim.pl, sprzedaż drogą elektroniczną i w danych punktach Eventimu)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach (łącznie z Klubem Ucho) zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie. Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.