MELA KOTELUK |

Mela Koteluk to polska wokalistka i autorka tekstów. Urodziła się w Sulechowie, z wykształcenia jest kulturoznawczynią. W maju 2011 wydała demo z piosenką „Spadochron”, wzbudzając zainteresowanie słuchaczy i mediów. 8 maja 2012 nakładem EMI Music Poland ukazał się jej debiutancki album o tym samym tytule. Mela od szesnastego roku życia mieszka w Warszawie. Pierwsze kroki stawiała miedzy innymi w Konkursie na Interpretacje Piosenek Agnieszki Osieckiej „Pamiętajmy o Osieckiej”, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa „…Czy to jest kochanie?”, Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” czy Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Gaba Kulka czy grupa Scorpions (wystąpiła z nimi między innymi w Royal Albert Hall na 80-tych urodzinach Michaiła Gorbaczowa). Kompozycje z płyty „Spadochron” są stałą pozycją na play-listach w mediach, często można je usłyszeć w Radiowej Trójce i Esce Rock. Utwór „Dlaczego drzewa nic nie mówią” dostał się do finału konkursu „Wow! Music Award” organizowanego w ramach Orange Warsaw Festival. Mela Koteluk wystąpiła z zespołem na tegorocznym Opener Festiwal w Gdyni oraz na Festiwalu Seven w Węgorzewie.

Koncertowy skład zespołu Meli:

Mela Koteluk – śpiew
Tomasz Krawczyk – gitary
Miłosz Wośko – instrumenty klawiszowe
Kornel Jasiński – gitara basowa
Robert Rasz – perkusja
Ola Chludek – chórki

BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Kawiarnia Cyganeria (ul. 3 maja 27, Gdynia), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci: 33 zł, sprzedaż drogą elektroniczną i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach (łącznie z Klubem Ucho) zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie. Cena biletu „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny!