X-MASS NOIZE NIGHT VIII |

brama: 18:00, start: 18:30

BLINDEAD

Niepodważalnie najważniejszy polski zespół post-metalowy. Ostatni album „Affliction XXVII II MMIX” uznany został za jedną z najlepszych płyt polskiego metalu, a grupę wielu okrzyknęło mianem zespołu światowego formatu. Blindead na 8. X-Mass Noize Night, przygotowało materiał z większości swoich wydawnictw.

Facebook: www.facebook.com/blindeadofficial

BelzebonG

Goat smokin’ blues

www.facebook.com/pages/BelzebonG/67860307012
http://belzebong.8merch.com
http://belzebong.bigcartel.com
http://www.myspace.com/belzebong

THAW

Zespół powstał w 2010 roku i z miejsca stał się jednym z najciekawszych projektów blackmetalowych w Polsce. Muzycy należą do tej grupy artystów, którzy w pewien sposób celebrują tworzenie. W swojej fascynacji kakofonią, hałasem i nihilizmem, odrzucają ogólnie przyjęte normy estetyczne i wymuszają przy tym na słuchaczu przeżywanie każdego dźwięku. Ich najnowszy materiał, pomimo nieco bardziej przystępnego brzmienia, przeraża w tym samym stopniu, co wcześniej. Muzycy, nie rezygnując z dusznej i pełnej niepokoju atmosfery, potrafią połączyć swoje dotychczasowe patenty z panującymi obecnie trendami ekstremalnej, mrocznej stylistyki.

Bandcamp: www.Thaw.bandcamp.com
Facebook: www.facebook.com/THAWnoise

THE DEAD GOATS

Dlaczego Kozły? A czemu nie? Dlaczego Zdechłe? Bo jak metal to musi być śmierć. The Dead Goats to białostocka załoga hołdująca najlepszym szwedzkim wzorcom death metalu, z wprawą zawodowca łącząca piwniczny gruz z rock’n'rollowym luzem. Zespół zadebiutował wydanym w tym roku krążkiem „Path of the Goat”, który otrzymał maksymalną ocenę w brytyjskim „Terrorizer” i zachwycił kilku znanych muzyków, docierając nawet do Japonii. Nie wierzcie więc, kiedy wam mówią, że polski metal to tylko nieświęta trójca Behemoth, Vader i Decapitated. Konkurencja już depcze im po piętach. All hail the Goat!

Facebook: https://www.facebook.com/TheDeadGoats
Bandcamp: http://instantclassic.bandcamp.com/album/path-of-the-goat

BILETY: 30 zł przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)

Punkty sprzedaży biletów:

Klub Ucho – ul. Św. Piotra, Gdynia
Kawiarnia Cyganeria – ul. 3 Maja 27, Gdynia
Drumstore – ul. Abrahama 41, Gdynia