SYLWESTER: Hej Marynarzu, czyli Trzy Najlepsze Dekady Życia Nocnego, Miasta Portowego |

Wieczór, który przeniesie nas w atmosferę lat 60., 70. i 80., uświetni występ ulubieńców zachodniopomorskich „Cinkarzy” i „Mewek” – zespół Ludojad ze Świnoujścia. Laureat konkursu „Scena Machiny 2011” umiejętnie łączy w swoim show disco z energią rockową, brzmienia klubowe z funkiem oraz pastisz z jazzującym freestylem. Za muzykę mechaniczną tej nocy odpowiedzialny będzie Zurt De Lux, długoletni rezydent sopockiej Papryki, Spatifu oraz krakowskiego „Pięknego Psa”. Kierownik sali gorąco poleca także podręczny catering dla każdego gościa przygotowany przez kawiarnio-restaurację F.Minga z Nadmorskiego Bulwaru w Gdyni.

Zaproszenia na zabawę oferujemy w dwóch kategoriach cenowych:

1. Kategoria LUX – rezerwowane miejsca siedzące, z większą ilością alkoholu i jedzenia (szczegóły w dołączonym poniżej menu) – cena 170 pln od osoby. Ilość miejsc ograniczona.

2. Kategoria SOFT – miejsca nierezerwowane, w okolicach baru oraz zestawów kanapowo-wypoczynkowych, ogólnie dostępnych (ilość alkoholu i przekąsek w załączonym menu) – cena 90 pln od osoby.

Reszta „napitków” dostępna w barach:

BARZE ZWYKŁYM – wódki czyste, piwa, wina.
BARZE „PEWEKSOWYM” – wódki kolorowe i egzotyczne, likiery.
BARZE ZEWNĘTRZNYM przed wejściem do klubu, który poleca także duży wybór smakołyków Szybkiej Kuchni Ulicznej (SKU)

Imprezę uświetnią liczne niespodzianki oraz uroczyste losowanie kosza z nagrodami, ufundowanego przez Gdyńskie Delikatesy.

Przebrania i stylizacje z epok mile widziane.

Niech żyję Rock’n'roll, Rock i Disco! Niech żyje miasto Port!

Zapraszamy – 31 grudnia 2012, godz. 21.00, Klub Ucho (ul. Św. Piotra 2, Gdynia)!

DOKŁADNE MENU SYLWESTROWE W OBU WERSJACH CENOWYCH:

http://oi46.tinypic.com/2rdhfet.jpg

Kontakt: sylwester@ucho.com.pl