TOMASZ DUDA SOLO |

Tomasz Duda to absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dębicy, Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Rzeszowie oraz Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie saksofonu prof. Andrzeja Rzymkowskiego. Grał na licznych festiwalach na całym świecie: Internacional Providencia Jazz Festival, w trasie Japan Tour 2011/12 w klubie Pitt In w Tokyo, Jazz and Experimental Music from Poland w Londynie, Edinburgh Festival Fringe w Edynburgu, Comblain Jazz Festival w Belgii, Jazztage Festival w Lipsku, Bokura no Bungaku w Japonii, Warsaw Summer Jazz Days, Terra Polska w Berlinie, Fertilizer Festival w Londynie, Les Nuits Eurpeenes w Strassburgu, Unsound Festival on Tour w Mińsku, JVC Festival czy Skif Festival w Petersburgu. Jako instrumentalista ma wyjątkowo szerokie pole działalności muzycznej: od klasyki, przez jazz, elektronikę, aż po projekty eksperymentalne oraz poszukujące i niedające się jednoznacznie zaszufladkować. Współpracował z takimi artystami jak: Bruno Chevillon, Marek Chołoniewski, Tadeusz Sudnik, Frideric Blondy, Marcin Masecki, Tomasz Stańko, Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki czy Krzysztof Knittel. Na stałe gra w zespołach: Profesjonalizm, Baaba, Mitch&Mitch, Pink Freud, Arszyn Duda oraz 3D.

Koncert na saksofony, klarnet, wii
http://www.facebook.com/tomaszdudamusic?ref=ts&fref=ts

BILETY: 15 zł (przedsprzedaż) / 20 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Kawiarnia Cyganeria (ul. 3 maja 27, Gdynia), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach (łącznie z Klubem Ucho) zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie. Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.