Dzicz 2014: FURIA, WITCHMASTER, THY WORSHIPER, ROGI |

FURIA

Jeden z najważniejszych polskich zespołów BM ubiegłego dziesięciolecia, najbardziej znany twór kolektywu LTWB. Najnowszy krążek nosić będzie tytuł „Nocel” i ukaże się 16 października 2014 za pośrednictwem Pagan Records. Album dostępny będzie jako klasyczny CD oraz pod koniec roku winyl, a także w wersji digital. Oni bełkoczą ponuro. I zieją metanem.

 

WITCHMASTER

Niewątpliwie najbardziej obskurny i obsceniczny black/thrash metalowy zespół powstały na polskiej ziemi. Sceniczna Bestia o czterech głowach – Kali, Reyash, Bastis i Inferno – muzyką zabija księdza w pięć, a pozera w trzy sekundy. Dzicz 2014 to okazja do promocji pierwszej od pięciu lat płyty – „Antichristus Ex Utero”. Jej premiera 28. października, nakładem francuskiej Osmose Productions.

 

THY WORSHIPER

Tribal metalowy zespół pochodzący oryginalnie z Wrocławia, a od 2005 roku działający w Dublinie. Materiałem demo „Tym z Krainy Cieni” z 1995 roku zwrócił uwagę, wówczas prężnie działającej, wytwórni Morbid Noizz. Rok później zaowocowało to wydaniem debiutanckiej płyty. „Popiół (Introibo ad Altare Dei)” to po dziś dzień jeden z najlepszych polskich albumów w tym gatunku. W ubiegłym roku, nakładem Pagan Records, ukazał się świetnie przyjęty krążek – „Czarna Dzika Czerwień”.

 

ROGI

One man army of doom, jak określa swój projekt Bartek Rogalewicz – były gitarzysta awangardowo-grindcore’owej supergrupy NYIA. Rogi to jedna osoba grająca jednocześnie na perkusji i skrajnie przesterowanej gitarze, w towarzystwie opętańczych krzyków. Ogień, który koi to, czego nie dostrzegają leki.

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.