INDIOS BRAVOS |

Tegoroczna jesienno-zimowa trasa Indios Bravos przebiegać będzie pod hasłem powrotu do przeszłości, a to za sprawą reedycji płyty „Part One”, którą (póki co w wersji analogowej) zamówić możecie na stronie Jimmy Jazz Records. Na koncertach będziecie mogli usłyszeć większość piosenek z tego właśnie krążka – zarówno w wersjach zbliżonych do oryginału, jak i dostosowanych do obecnego instrumentarium zespołu. Oczywiście, oprócz materiału z „Part One” grupa zagra wiele innych, dawno niesłyszanych piosenek, a także trochę materiału premierowego, bo pamiętając o przeszłości patrzy już w przyszłość z myślą o nowej płycie.

 

 

BILETY: 30 zł (przedsprzedaż) / 33 zł (Eventim) 35 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony, cena w sieci – 33 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.